Hryke stažení zdarma

Vyhledávání

Nejhledanější hry

Partneři

Stahujte oblíbené hry ke stažení zdarma a nebudete se nudit.
V prohlížeči můžete hrát Hry online zdarma.
Dívčí a barbie hry pro dívky a slečny.
Hry online jsou tu pro všechny.

MMORPG hry

Pokud se chcete připojit do celosvětové komunity a hrát hry, které jsou ve světě nejvíce rozšířené, pak si vybrete MMORPG hry. Dělí se na dva typy. První se hrají pouze v prohlížeči. Druhé a zároveň oblíbenější (hraje je více lidí - některé i desítky milionů po celém světě) se musí instalovat do počítače a následně hrát a nejznámějšími zástupci jsou World of Warcraft, Aion, Diablo atd.

Všechny hry mají stejný princip, máte postavu, která bojuje s nepřáteli, monstry, ale také s ostatními hráči(pokud hrajete online). Plníte s ní úkoly, za které získáváte zkušenosti a úroveň vaší postavy roste. Po dosažení nové úrovně jsou vám dány body do všech statů postavy, nebo si je můžete přerozdělit dle svého uvážení. V těchto hrách jsou běžné také akce pro více hráčů, kteří se vydají zabít nějakého hlavního bosse ve hře, kterého by hráč jako jednotlivec nedokázal zabít sám a v sehrané partě je jeho smrt dílem okamžiku. Jsou to tzv. Raidy, kde se sejde 10-60 reálných hráčů každý se svou postavou. Tito hráči vstoupí do dungeonu a bojují s menšími monstry a postupně se propracovávají k finálovému Bossovi. Cílem těchto her je co nejlépe vylepšit svou postavu co se týče vybavení a zbraní. Úroveň postav je totiž ve všech těchto hrách předem daná, Každá hra má určitý strop, kterého každý dosáhne (ve WoW 60-85lv, záleží na datadisku, u Diabla 3 60lv postavy atd.).

Toto se ale týká pouze úrovně postavy. Vybavení postavy jednotné není, protože z jednotlivých nepřátelských monster vypadávají různé předměty, které postavy mohou nosit a proto se chodí různé dungeony a raidy, nebo jen „farmí“ jednotlivé země aby hráči získali tyto ceněné předměty. Tyto předměty může hráč nosit, nebo také prodat a tak získává herní peníze, za ně si ve hře kupuje různé další věci, které při hraní pomohou (lahvičky s životy, manou, různé lepší předměty, klenoty apod.) Cílem tohoto typu her je vylepšit co nejvíce svou postavu. V některých hrách jsou předměty, které vypadávají z monster i bossů předem dané a tak máte „strop“ i ve vybavení a hra po dosažení všeho přestane být pro hráče lukrativní. Proto u některých her vývojáři zařídili, aby každý předmět, který vypadne z monstra byl jedinečný s jinými „staty“ a proto může vždy padnout lepší předmět a to nutí hráče hrát neustále dokola a hra nemá primární cíl. A také díky tomu nemohou po herním světě pobíhat dva hráči se stejným vybavením

Ukázat mmorpg hry